Виноробство та Сидр

Виноробство та Сидр

Кондитерські вироби

Кондитерські вироби

Масла та жири

Масла та жири

Морозиво

Морозиво

Пиво та квас

Пиво та квас

Соки та напої

Соки та напої

Спирт і ЛГВ

Спирт і ЛГВ

Хліб та випічка

Хліб та випічка

Начинки та наповнювачі

Начинки та наповнювачі

Згущене молоко

Згущене молоко

(багатоканальний)

04116, м. Київ, вул. Митрофана Довнар-Запольского, 5
Історія компанії
Версія для друку

 2015 

У зв'язку з політичними подіями 2015 рік став непростим для всіх галузей України. Не дивлячись на все це, нам вдалося не тільки швидко перебудуватися  під зміни ринків, а й запропонувати нові актуальні як технологічні, так і економічні рішення для наших клієнтів. Цим самим, ми привнесли свій невеликий внесок у підтримку національних виробників, які переживають не найвдаліший рік у своїй історії.

 
2014 

 Ми продовжуємо активну співпрацю з провідними підприємствами України, спільно вирішуючи технологічні та логістичні завдання.

2011 – 2013


У цей період ми відзначили наше перше десятиліття, продовжуючи залишатися надійним партнером для вітчизняних виробників і світових постачальників сировини. Успішно проходять перші поставки популярної сировини для кондитерів - цитрусові пектини від італійського виробника Silvateam. 

Навесні 2013 року ми організували семінар з виноробства в Києві та виїзні випробування кондитерських карамельних начинок і наповнювачів у Франції, а наприкінці року - практичний семінар з технології інфузії для композитних виробництв з витратними матеріалами компанії Airtech.

 

Все активніше розвивається новий напрямок нашої роботи - поставки інгредієнтів для полімерної промисловості. Особливим попитом серед покупців користуються продукти компанії Double Bond Chemicals, однієї з найбільших у світі з виробництва компонентів для полімерних виробництв.

Ми особливо раді популярності поліефірних смол від світового гіганта DSM Composite Resins - стабільність якості смол цього виробника давно оцінена українськими компаніями.   

 

2007 – 2010

Згідно стратегії компанії про прямування передовим тенденціям, наш колектив один з перших в Україні провів компанію інформування харчових виробників щодо практики використання сировини, що не містить генно -модифіковані організми (ГМО).

Ми змогли перейти на якісно новий рівень логістичної обробки вантажів і їх зберігання спільно з партнером, компанією Лан-Україна. З тих пір зберігання товарів проводиться на найсучасніших складах з ефективною системою обліку та обробки.

У цей період ми залучили до ексклюзивної співпраці 2 компанії для харчового напрямку:
- Виробник фільтр-картонів і картриджів,
- Виробник найширшого спектру продуктів для виноробства EverIntec (Італія),

і завдяки тривалій і, ефективній діяльності у Великобританії і Росії нашого партнера, компанії Larchfield, ми прийшли до принципової угоди про співпрацю з виробниками сировини та компонентів для полімерної, авіаційної та лако-фарбової промисловостей: Synthomer, Basildon Chemicals, United Initiators.


2003-2006

У ці роки ми почали ексклюзивне співробітництво з кількома європейськими виробниками інгредієнтів для харчової промисловості:
- Стабілізаційні системи від Acatris (Голландія),
- Карамельні барвники та начинки від Nigay (Франція),
- Емульгатори і лецитини від Lasenor (Іспанія),
Широкі можливості їх застосування і величезний технологічний досвід наших фахівців дозволяють розробляти нові схеми виробництва та види продуктів спільно з технологами наших клієнтів. Технологічні напрацювання наших співробітників по застосуванню деяких інгредієнтів дозволили в хорошому сенсі випередити наших партнерів в певних аспектах технологічних знань.
 


2002

 

День народження компанії - 21 октября 2002 року, який символічно співпав з професійним святом працівників харчової промисловості.
Первісною діяльністю була поставка хмелю виробництва Morris Hanbury (Великобританія) пивоварним підприємствам України. До закінчення року компанія стала ексклюзивним дистрибутором британського виробника інгредієнтів для пивоваріння AB Vickers.