Виноробство та Сидр

Виноробство та Сидр

Кондитерські вироби

Кондитерські вироби

Масла та жири

Масла та жири

Морозиво

Морозиво

Пиво та квас

Пиво та квас

Соки та напої

Соки та напої

Спирт і ЛГВ

Спирт і ЛГВ

Хліб та випічка

Хліб та випічка

Начинки та наповнювачі

Начинки та наповнювачі

Згущене молоко

Згущене молоко

(багатоканальний)

04116, м. Київ, вул. Митрофана Довнар-Запольского, 5
Сьогодні нашій компанії 18 років!
Версія для друку

   За 18 років роботи в нашому колективі зібралася справжня команда професіоналів, які люблять і знають свою справу. За плечима фахівців багато великих унікальних і цікавих проектів на ТОП-ових підприємствах нашої країни. Ми дякуємо кожному співробітнику за особистий внесок в загальний розвиток компанії!
   Так! За ці роки було зроблено  вже багато, і багато ще в нас попереду. Але сьогодні для нашої компанії і її співробітників починається новий етап, який, без сумнівів, принесе грандіозні відкриття, необмежені можливості, цікаві технологічні проекти та великі перспективи! Тому ми ставимо нові цілі і йдемо вперед, зберігаючи головне, що у нас є: накопичений досвід, досягнення, згуртовану професійну команду, надійних партнерів і, звичайно, своїх постійних клієнтів, завдяки яким - і заради яких - компанія розвивається і росте.
   І тому в такий важливий і цікавий день ми бажаємо всім нам, разом з клієнтами і партнерами, відкривати нові грані співпраці, неймовірного успіху та гордості за свої результати!
   Ми вдячні всім нашим клієнтам, колегам, партнерам і конкурентам! Дякуємо, з Вами ми стаємо сильнішими та успішнішими!
   Ми вітаємо дружну команду Еколан Інгредієнти! Всі наші перемоги - це праця кожного з Вас і всього колективу в цілому. Ми багато чого досягли, але попереду ще більше нескорених вершин і персональних викликів!

    З повагою, керівництво компанії «Еколан Інгредієнти».